Mezinárodní den lékařů oslavili v AGEL Hornické poliklinice

2.10.2024

1. října jsme oslavili Mezinárodní den lékařů, který se slaví již 40 let. Společnost AGEL, která je nejúspěšnějším soukromým poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě, si připravila pro své paní doktorky a pány doktorky drobný dárek pro zpříjemnění dne.

„Být lékařem je poslání, neboť tato práce se dělá srdcem. Jste nenahraditelnou součástí společnosti a já si vás a vaší práce nesmírně vážím. Vždyť právě vy pečujete o to nejdůležitější, co lidé mají a to je - ZDRAVÍ. Z celého srdce vám děkuji za vaši empatii, péči, trpělivost a to, že jste součásti našeho týmu,“ poděkoval lékařům a lékařkám ředitel AGEL Hornické polikliniky Bc. Josef Grochol, MBA.

Mgr. Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL

Mgr. Radka Miloševská