Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 597 454 111

O nás

Napsali jste nám

Oddělení léčebné rehabilitace

22.5.2024

Dobrý večer, 

ráda bych poděkovala všem pracovníkům Vašeho rehabilitačního oddělení za velmi profesionální a vstřícný přístup, kterého si velmi vážím. 

Už při registraci a následném vyšetření lékařem (který je profesionální a se srdcem na pravém místě) se na vás usmívají sestřičky, které se vám snaží vyjít vstříc. Na magnetu, teploléčbě další velmi příjemné chování.  

Člověk si u vás připadá jako doma. 

Jsem člověk, který nerad obtěžuje a zabírá místo ostatním pacientům, ale někdy prostě přijde čas druhé pomoci a u vás ji najdu.  

Děkuji moc za kvalitní péči a lidskost. 

Chválím moc p. fyzioterapeutku, je to člověk na svém místě. Vzkaz pro p. Zuzanku: držím se vašich rad a je mi opravdu líp. 🙏 

Mějte se všichni krásně a jen tak dál! 🍀 

A abych nezapomněla, pochvala i do lékárny (když jsem si kupovala powerball, byla tam dost nepříjemná zákaznice a smekám před profesionálním přístupem lékárnice, já bych na to neměla nervy 🫣). 

Snad se toto "malé" poděkování dostane všem zmiňovaným.

Děkuji za vše. ❤️ D. K.


Oddělení léčebné rehabilitace

2.5.2024

Dobrý den,

dnes jsem měla na rehabilitacích poslední procedury, a chci pochválit sestřičky. Jsou vždy v dobré náladě. Cvičila jsem s paní Zuzankou Havovou, která má svou práci velmi ráda. Bolesti páteře mám od dětství, prošla jsem několika rehabilitacemi, a z žádné jsem si nezapamatovala tolik dobrých cvičení jako od ní. Vysvětluje s láskou, a cviky má chytře pojmenované. Mé provedení cviků sleduje, chce abych je prováděla dobře. Máte skvělé zaměstnance, všem jim moc děkuji. Je to jejich práce, ale dávají do ní víc, než musí. Moc si toho vážím. Dělají vaší poliklinice opravdu dobré jméno.

E. P.

 


Zubní ambulance

22.3.2024

Dobrý den,

dovolte abych touto cestou vyjádřila velkou spokojenost s MUDr. Lizakem. Jeho stomatologickou odbornost zhodnotit nemohu, nejsem profesionál. Ale podle toho, jak s mojí úplnou náhradou pracoval, upravoval a měřil, tak z toho jsem byla opravdu nadšená. Stejně tak mě velmi potěšil svým empatickým, laskavým a lidským přístupem k pacientovi – ke mně. Věřím, že se zubní náhradou budu spokojená. Jsem vozíčkářka a lékař byl natolik úžasný, že ač to pro něj nebylo zrovna příjemné a pohodlné, ošetřil mě vždy na vozíku. Jsem moc ráda, že mi pojišťovna zajistila zrovna tohoto skvělého zubaře. I sestra je velmi milá a příjemná. Děkuji a přeji mnoho spokojených pacientů.

L. B.


Oddělení léčebné rehabilitace

22.3.2024

Chtěla bych pochválit sestřičku Zlatušku Bradovou z vodoléčby. Empatická, vstřícná, milá až neuvěřitelně. Také bych chtěla pochválit pana Guřana – milý vstřícný, empatický, velmi ochotný. Radost chodit na rehabilitaci. Moc děkuji.

Z. G.


Interní ambulance

22.3.2024

Perfektní přístup doktorky Procházkové a sestřičky. Profesionalita na velmi vysoké úrovni, pečlivost, lidskost. Važte si takového lékaře a sestřičky. Paní doktorka zjistila příčinu onemocnění, na kterou nepřišli dva lékaři.

M. M.


Oddělení léčebné rehabilitace

5.1.2024

Chtěla bych poděkovat všem sestrám, se kterými jsem přišla při různých procedurách do styku, za přístup, laskavé chování a ochotu.
Zvlášť bych chtěla poděkovat paní Mgr. Renátě Laukové, která mi masážemi, cviky a elektroléčbou moc pomohla se zády.

Ještě jednou jí moc děkuji. M. P.

 


Oddělení léčebné rehabilitace

14.11.2023

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat personálu vašeho rehabilitačního oddělení. Zaměstnanci jsou velmi ochotní, vstřícní a stále usměvaví. Zvlášť bych chtěla poděkovat paní Zuzaně Havové za až nadstandardní péči. Ještě jednou děkuji. S pozdraven L. Ž.

 


Chirurgická ambulance

24.10.2023

Velké poděkování šikovným „holkám“ z oddělení chirurgie za odbornou laskavou péči s přívětivým úsměvem vděčný pacient Josef


Oddělení léčebné rehabilitace

17.10.2023

Velmi chválím sestřičky, velmi milé, usměvavé, ochotné, vstřícné. Pan fyzioterapeut p. Guřan mi velmi pomohl od problému, opravdu to pomohlo a děkuji za péči, kterou mi poskytl. Přeji Vám štěstí. D. K.


Oddělení léčebné rehabilitace

4.7.2023

Dobrý den, vážení,

chci touto cestou poděkovat vašim odborným pracovníkům po dobu mé rehabilitace na Hornické poliklinice. Děkuji za vzornou péči, profesionální přístup, fundované odpovědi na mé otázky související se zdravotním stavem, včetně doporučení individuálního cvičení… atd.

Poděkování paní Z. Havové, G. Hermanové, Z. Bradové, G. Powčové a p. MUDr. R. Procházkovi.

Přeji spoustu spokojených pacientů.

H. S.


Neurologická ambulance

6.6.2023

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce MUDr. Karolíně Ermisové z neurologie za ochotu a příjemné chování při práci. Její ordinaci na Hornické poliklinice jsem navštívila, dá se říci i s banálním problémem, a i přesto se paní doktorka zachovala velice laskavě a profesionálně. Pomohla mi, poradila se spoustou jiných věcí a doporučila další vyšetření.

Tímto ještě jednou děkuji.

  1. K.

Sestřička Daniela Rajnerová (Neurologická ambulance)

4.5.2023

Milá paní sestřičko,

moc děkuji za Vaši namáhavou práci, kterou vykonáváte pro nás pacienty.

Moc si toho vážím!

Přeji Vám veselé dny.

Simona


Oddělení léčebné rehabilitace

7.4.2023

Chci poděkovat celému rehabilitačnímu týmu za vstřícnost a milé chování po dobu mých rehabilitací. V době, kdy se dostat vůbec na rehabilitace bez čekací doby víc než měsíc, jsem byla překvapena rychlostí s jakou jsem byla přijata. Zvláštní poděkování paní Zuzaně Havové za její péči o má záda, uvolnění i psychickou pohodu. Moc děkuji.

Valerie S.


MUDr. Vronská, MUDr. Procházková, sestřičky

14.9.2022

Vážená paní doktorko Vronská, vážená paní doktorko Procházková, vážené zdravotní sestry,

dne 7. září 2022 jsem se dostavil do chirurgické ambulance MUDr. Vronské pro přetrvávající bolest břicha poté, co se tato bolest přes noc z úterý na středu přesunula z nadbříšku do pravého podbříšku, s obavou, že by se mohlo jednat o akutní zánět appendixu. Hornickou polikliniku mám nejblíže svému ostravskému bydlišti, proto jsem vyhledal právě tuto ambulanci. Nejprve jsem absolvoval podrobné vyšetření právě u MUDr. Vronské, následně mj. interní sonografické konzilium u MUDr. Procházkové, které se po komplexním zkoumání monitoru právě v oblasti appendixu něco nezdálo, finální diagnóza pak byla na MUDr. Vronské, která výsledky vlastního a konziliárního vyšetření zhodnotila v souladu s mým vlastním laickým podezřením. Doporučila mi, abych nic nejedl a nepil a nejlépe hned bez zdržování nasedl na přímý trolejbus na urgentní příjem Nemocnice Fifejdy.

Doporučení jsem respektoval a do nemocnice jel hned. Na příjmové ambulanci lékaři diagnózu MUDr. Vronské potvrdili a v odpoledních hodinách už jsem byl na sále. Druhý den po operaci se na mě přišel podívat mj. operatér a sdělil mi, že appendix už byl hodně gangrenózní a kdybych přišel o pár hodin později, dost možná mohlo být velmi zle a prognóza by byla dost nejistá. Takto však ještě díky včasnosti bylo možné zákrok provést laparoskopicky a pooperační průběh byl standardní. Hospitalizován jsem byl do neděle 11. 9., následná kontrola za týden na Fifejdách byla rychlá a dobře dopadly také kontrolní odběry s dalším časovým odstupem.

Jsem sice laik, ale z informací, které mám, jsem odtušil, že samotný zákrok operace appendixu bývá obvykle rutinní záležitost, pokud se neděje něco výjimečného, nicméně diagnostika appendicitidy bývá dost často tvrdým oříškem a lékař se vždy pohybuje na tenkém ledě. Proto bych tímto chtěl moc poděkovat MUDr. Vronské za správnou a včasnou diagnózu, profesionální rozvahu a výborný instinkt. Nesmím opomenout ani MUDr. Procházkovou, které děkují za dobrý postřeh při konziliárním sonografickém vyšetření břich. Poděkování určitě patří také vašim zdravotním sestrám. Jestliže jsem všemu dobře porozuměl, včasná diagnóza mi možná i zachránila život, a pokud snad přeháním, tak zcela určitě předešla závažným zdravotním komplikacím. Takto však vše proběhlo úspěšně, cítím se opět velmi dobře a svůj čas znovu trávím plnohodnotně bez jakýchkoliv omezení. Srdečně zdraví, ještě jednou děkuje a mnoho úspěchů (nejen) v další takto zodpovědné práci přeje Váš vděčný pacient.

M. M.


Oddělení léčebné rehabilitace

7.2.2022

Vážení,

chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s oddělením léčebné rehabilitace, kde jsem byla poslední měsíc každodenním klientem. Už jen zahájení rehabilitací pro mě bylo jak ze snu. V polovině prosince 2021 mi byly mou neuroložkou doporučeny rehabilitace. Ihned jsem se pokoušela zajistit vhodné pracoviště, ovšem všude, kam jsem volala (a nebylo toho málo), mi byla nabídnuta možnost rehabilitací se začátkem nejdříve konec února počátek března. Když jsem na začátku roku zkusila rehabilitace u vás, dva dny po telefonátu jsem měla rozpis procedur a mohla jsem začít rehabilitovat. NAPROSTO ÚŽASNÉ!!!

A úžasné byly i všechny rehabilitační pracovnice na jednotlivých procedurách, které jsem postupně absolvovala. Vždy milé, přívětivé, ochotné, a přitom naprosto profesionální. Zmínit se ale musím o paní Zuzaně Havové, u které jsem při ILTV trávila přece jen trochu více času. Paní Havová je velmi erudovaná, znalá problematiky, doporučila mi různé cviky, které mi jako by byly šité přímo na tělo. A když jsem právě necvičila, vždy věděla, kam sáhnout, co promasírovat, uvolnit. Opravdu, velmi empatická, příjemná, milá fyzioterapeutka!

I když každodenní docházení na rehabilitace bylo chvílemi únavné, pociťuji již nyní, že to stálo za to, očekávaný efekt se dostavil. Cítím se uvolněně a celkově lépe. A přispěly k tomu nejen absolvované procedury, ale i pocit, že jsem pro Vaše rehabilitační pracovnice nebyla jen pracovní povinnost.

Moc jim všem děkuji a Vám přeji, abyste takových zaměstnanců měli co nejvíce!

S pozdravem

Š. H.


Zaměstnancům rehabilitace

18.1.2021

Děkuji za péči Všem zaměstnancům rehabilitace za vstřícnost a ochotu.

Přeji mnoho sil a pevné zdraví.

B. G. Ostrava


Vodoléčbě

18.1.2021

Chtěla bych vyzvednout ochotu a přístup sestry u vodoléčby.

Pacientka z Ostravy


Poděkování personálu polikliniky

13.1.2020

Dobrý den, pane řediteli!

Chtěla bych Vás požádat, abyste vyslovil mé poděkování lékařům: MUDr. O. Konvičkovi -internímu lékaři a MUDr. I. Gojovlovi- plicnímu lékaři a jejich sestrám za péči, kterou mi věnují a o mne se perfektně starají. Jejich vyšetření a léčba jsou na vysoké odborné úrovni, což svědčí o tom, že můj zdravotní stav je daleko lepší a cítím se skvěle. Rovněž jejich přístup k pacientům, včetně jejich sester je vstřícný a může být příkladem pro jiné neochotné zdravotníky. Oběma lékařům a jejich sestrám ještě jednou DÍK! Na závěr Vám všem chci popřát v novém roce 2020 pohodové pacienty, hodně pracovních úspěchů a plno životní pohody.

S pozdravem
L.P.


Poděkování za vzornou péči

3.12.2018

Blíží se konec roku a chtěla bych vám poděkovat za služby a péči, s kterými jsem byla velmi spokojena. Vaši zaměstnanci se opravdu vzorně starají o pacienty. Začíná to službou ochotné a milé šatnářky a odborným přístupem oddělení, ať už se jedná o pracovníky rentgenologie, odběrů krve, revmatologie s MUDr. Ožanovou a její sestrou, tak dalších. Letos jsem byla opět v profesionální péči rehabilitačního oddělení.  Chtěla bych vyslovit díky všem - MUDr. Pišoftové a její sestře Z. Havové, která se mi ve své cvičebně osobně věnovala dále pracovnicím vodoléčby, elektroléčby - prostě všem fyzioterapeutkám. Po rehabilitacích se můj stav zlepšil a tak se mohu ve  svých 81 letech víc věnovat práci i odpočinku.

S díky za kvalitně poskytovanou léčebnou péči  a přáním mnoha úspěchů . 

A.M.


Poděkování MUDr. Konvičkovi

15.1.2018

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za vzornou péči Mudr. Otmaru Konvičkovi (interní oddělení Hornické polikliniky v Ostravě). Jeho vysoká erudovanost a citlivý přístup k pacientům (gastroendoskopie, ultrazvukové vyšetření) jsou zárukou stanovení správné diagnózy a nasazení vhodné léčby. Vážený pane řediteli, přeji Vám mnoho tak vstřícných lékařů, díky  kterým bude Hornická poliklinika patřit mezi nejlepší polikliniky v Ostravě.

S pozdravem a přáním všeho dobré
J. S.


Poděkování MUDr. Hanzlíkové

13.7.2017

Dobrý den,

Chci opět vyzdvihnout neuvěřitelnou vstřícnost, empatii, lidskost a profesionalitu pní doktorky Hanzlíkové. Je úžasná! Pevně doufám, že je/bude náležitě ohodnocena za svou práci.

Děkuji CH., Ostrava


Poděkování ambulanci MUDr. Hanzlíkové

12.6.2017

Jsem dlouhodobým pacientem pani MUDr. Zuzany Hanzlíkové. Po celou dobu se setkávám s důslednou a velmi kvalitní odbornou peč pani doktorky. Chtěl bych ji tedy touto cestou velmi poděkovat za péči, kterou mi věnuje a zároveň vjádřit naději, že i do budoucna tento trend bude pokračovat. Proto i přes vyšší věk (80 let) jezdím raději pres cele město (O.- Hrabůvka), protože vím, že se mi dostane kvalitní peče.

Využívám také této příležitosti, abych poděkoval i zdravotní sestře paní Sylvii Halfarové za její vstřícný a pečlivý přístup k mé osobě jako pacientovi.

S pozdravem

M.D.


Poděkování personálu rehabilitace

12.5.2017

Vážený pane řediteli!

Chtěla bych touto cestou vyzvednout péči Vačí fyzioterapeutky paní Evy Kadlecové a poděkovat ji za svou téměř uzdravenou ruku. Její pravidelnou cvičební metodou se mi ruka uzdravila natolik, že s ní mohu provádět téměř všechny běžné pohyby a domácí práce.

Děkuji K.


Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017

Dobrý den,

dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.      

S pozdravem Vaše pacientka    

J.V., Ostrava


Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince.

Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji
O. B., Ostrava


Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana.

Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila.

Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup.

D. D.