Slavnosti Jihu

28.6.2024

O druhém víkendu v červnu se AGEL Hornická poliklinika zúčastnila již podruhé akce Slavnosti Jihu. Ve stánku AGEL si mohli návštěvníci nechat změřit tlak a saturaci krve. Pro malé návštěvníky si sestřička ze zubní ordinace připravila dárečky a ukázala dětem, jak si správně čistit zoubky. Zdraví máme jen jedno a je třeba o něj pečovat. Jsme rádi, že se můžeme zúčastnit akcí jako jsou Slavnosti Jihu a těšíme se na vás zase příště.

Mgr. Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL

Mgr. Radka Miloševská