Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 597 454 111

O nás

I Hornická poliklinika se zúčastnila Jarní charitativní sbírky. Pomoc směřuje do Azylového domu pro ženy a matky s dětmi

30.4.2024

Jako každý rok i letos NADACE AGEL pořádala Jarní charitativní sbírku pro potřebné, kterou se rozhodli podpořit také zaměstnanci AGEL Hornické polikliniky. Zaměstnanci nakupovali trvanlivé potraviny, drogerii a darovali oblečení do Azylového domu pro ženy a matky s dětmi v Ostravě.

Do jarní sbírky se zapojila i hlavní sestra AGEL Hornické polikliniky Alena Křižáková: „Když jsem se dozvěděla, že se letos naše poliklinika zapojí do Jarní sbírky Nadace AGEL a vybrané potraviny, drogerie i oblečení poputují do Azylového domu pro ženy matky s dětmi v Ostravě-Fifejdách, bylo pro mě naprosto přirozené, že se akce zúčastním. Jeden malý nákup trvanlivých potravin či drogerie navíc si mohu dovolit a někomu hodně pomůže, což mi udělá velkou radost. Je hezké, když myslíme na druhé a budu moc ráda, když se naše poliklinika akce bude účastnit i v budoucnu.“ V současné době bydlí v azylovém domě 30 žen a 10 maminek s celkem 22 dětmi. Vybrané věci budou rozděleny dle potřeb jednotlivých klientek azylového domu.

 

„Všem dárcům jsme vždy velmi vděčni. Věci, které pořídili zaměstnanci AGEL Hornické polikliniky udělají klientkám velkou radost,“ děkuje Iva Czekajová, která má v Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi na starost stravování a volnočasové aktivity. Radost ze sbírky projevil také ředitel Hornické polikliniky. „Chci poděkovat našim skvělým zaměstnancům, kterým není lhostejný život jiných. Sbírka byla úspěšná a rádi se jí zúčastníme příští rok,“ dodal Bc. Josef Grochol, MBA.

 

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: