Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 597 454 111

O nás

AGEL Hornická poliklinika dokončuje první etapu rekonstrukce

13.7.2023

První fáze rekonstrukce AGEL Hornické polikliniky se blíží ke svému konci. Poliklinika je důležitou součástí Ostravy již více než 61 let a tuto rekonstrukci si zasloužila. V rámci modernizace byla provedena výměna oken budovy A, dále výměna vnitřního osvětlení a topného systému včetně výměníku. Investice do rekonstrukce převýšila 40 miliónů korun a stala se první významnou investicí od zahájení provozu Hornické polikliniky.

„Z rekonstrukce mám velkou radost. Všechny prostory prokoukly a zaměstnanci si svá nová pracoviště chválí,“ říká spokojeně Bc. Josef Grochol, MBA, ředitel AGEL Hornické polikliniky, a doplňuje: „Rozdíl jde vidět nejen na pohled, ale i na poslech. Hluk z ulice, který šel přes stará okna slyšet, již díky novým oknům neruší při práci.“

 

„Rekonstrukce probíhá dle plánu a v předpokládaném časovém termínu bude, věříme, i ukončena. Dokončení instalace nového topného systému má proběhnout do zahájení letošní topné sezóny,“ upřesňuje ředitel Bc. Josef Grochol, MBA. „Rád bych touto cestou poděkoval všem zaměstnancům a klientům za trpělivost v posledních několika měsících, neboť práce probíhají za provozu a částečně to ovlivňuje chod ambulancí. Teď si můžeme pomalu oddechnout, říct že jsme to zvládli a stálo to za to. Když se rozhlédneme po pracovišti, je vidět rozdíl a v zimě jej i zaznamenáme pocitově.“

 

AGEL Hornická poliklinika je důležitým ostravským zdravotnickým zařízením sídlícím v centru města na ulici Sokolská třída, denně ji navštíví na 800 pacientů a je pracovištěm pro zhruba 100 zaměstnanců.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: