Naše kolegyně bodovaly na firemních hrách

21.9.2022

Naše kolegyně letos opět ukázaly, že v sobě mají opravdového sportovního ducha. Začátkem září reprezentovaly naši polikliniku na firemních hrách AGEL CROSS RACE na Slovensku. Jejich tým s názvem "Fajne baby", speciální trička i sportovní výkony budily obdiv u organizátorů i protihráčů. Nešlo však o medaile a stupně vítězů, ale spíše o zábavu a sportem strávený čas společně s kolegy na čerstvém vzduchu.

Firemní hry AGEL CROSS RACE se konaly ve dnech 9. - 10. září. Naše kolegyně se účastnily hlavního překážkového závodu CROSS RACE, kde musely zdolat na trase dlouhé 1500 m překážky jako plazení, minové pole (balanční překážka), přenášení pytlů, lanová lávka a přelezení stěny. Vedly si opravdu skvěle a děkujeme jim za vzornou reprezentaci!