Naše Covid-19 odběrové centrum je stále v provozu

10.5.2022

Cestujete do zahraničí a potřebujete PCR či antigenní test na Covid-19? Naše Covid-19 odběrové centrum je stále v provozu! Zdravotnicí jsou Vám zde k dispozici od pondělí do pátku vždy v čase od 7:00 do 12:00 hodin.

• Výsledek antigenního testu obdržíte do 30 min formou SMS.
  • Výsledek PCR testu pak max. do 48 hod. formou SMS

Odběrové centrum najdete v budově B, vchod z ulice Slavíčkova. Pozor, vzhledem k ukončení pandemické pohotovosti, testy již nehradí zdravotní pojišťovny. Pouze s výjimkou pacientů, kteří mají žádanku od svého lékaře.