Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, nejúspěšnějšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 597 454 111

O nás

Chirurgická ambulance AGEL Hornické polikliniky nabízí ošetření pacientů bez čekání

21.3.2022

Chirurgická ambulance AGEL Hornické polikliniky přímo v centru Ostravy nabízí pacientům široké spektrum služeb, profesionální lidský přístup a ošetření bez čekacích lhůt, které jsou v jiných zdravotnických zařízeních mnohdy několikahodinové. Pacienti na Hornické poliklinice tak v čekárně stráví jen minimum času.

Ambulance chirurgie se nachází v přízemí budovy a zajišťuje ambulantní výkony, jako například komplexní chirurgická vyšetření, ošetření úrazů či odstranění kožních lézí a podkožních útvarů v místním umrtvení. Týdně zde ošetří zdravotnický personál téměř 130 pacientů. „Nejčastěji se jedná převazy ran a defektů, dále pak ošetření různých úrazů od zlomenin, distorzí, poranění šlach až po řezné rány,“ říká hlavní sestra Alena Křížáková. 
„Vzhledem k optimálnímu nastavení ordinační doby této ambulance se můžeme pacientům věnovat dle jejich potřeb, zajistit jim komfort a péči bez zbytečného odkladu,“ dodává jednatel AGEL Hornické polikliniky Bc. Josef Grochol, MBA. 
Ambulance poskytuje také mamologickou a proktologickou poradnu. Mamologická poradna se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou chorob prsu. Proktologická poradna se zase zabývá onemocněním konečníku, provádí anoskopické, rektoskopické vyšetření a ošetření hemoroidů Baronovou ligaturou. 
AGEL Hornická poliklinika je také velmi dobře dostupná veřejnou dopravou, zastávka MHD se nachází přímo před budovou. Řidičům je pak k dispozici parkoviště přímo v areálu polikliniky. 

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: