Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Točená zmrzlina zpříjemnila parný den zdravotníkům Hornické polikliniky

1.7.2019

Mít neomezený příděl osvěžující vanilkové a citronové zmrzliny bylo v pondělí 1. července pro zaměstnance Hornické polikliniky v Ostravě milým překvapením.

Ředitel Hornické polikliniky Josef Grochol pozval při rekordně teplém prvním červencovém pondělku zdravotníky a kolegy na lahodné osvěžení.

Sympatické zmrzlinové auto s milou obsluhou zaparkovalo u zadního vchodu polikliniky v příjemném stínu od osmé do deváté hodiny dopoledne. Zmrzlina v čerstvém křupavém kornoutku všem chutnala. Zaměstnanci si do hrníčků a misek mohli vzít zmrzlinu i pro své kolegy, kteří nemohli opustit pracoviště.

I kolemjdoucí pacienti s dětmi nepřišli zkrátka. Kromě zmrzliny byla podávána i osvěžující káva s vanilkovou zmrzlinou. Pozvání na zmrzlinu se všem líbilo, proto ředitel zvažuje v případě horkých dní akci zopakovat.