Zaměstnaci AGEL Hornické polikliniky již dostali dárky a rozsvítili vánoční stromeček

14.12.2023

První adventní svíce byla letos zapálena v neděli 3. prosince a tím započal ten krásný předvánoční čas. O den později v AGEL Hornické poliklinice v centru Ostravy vedení společnosti společně s ředitelem navodili vánoční atmosféru rozsvícením vánočního stromu.

V AGEL Hornické poliklinice je již tradicí, že se zde před Vánoci na chvíli zastaví čas, sejdou se zaměstnanci s vedením společnosti a společně rozsvítí vánoční stromeček, ne jinak tomu bylo i letos. Během těchto chvil se každý mohl pohostit výborným nealkoholickým punčem a převzít dárek s vánoční tématikou. Ředitel se ohlédl za rokem 2023: „Letos jsme udělali velký kus práce a jsem rád, že se na chvíli takto se zaměstnanci můžeme zastavit, popít s nimi punč, pobavit se a že jím můžu za jejich celoroční práci poděkovat. Zdravotnický personál se opět postaral o tisíce klientů. Během roku se podařilo vyměnit topení a okna a díky tomu již zaměstnanci i klienti po dlouhých letech cítí v ordinacích a na svých pracovištích teplo.“ Atmosféra byla ryze vánoční a ředitel Josef Grochol neopomenul na přání zaměstnancům: „Přeji všem svátky plné klidu, pohody, lásky a dobrého jídla. Užijte si čas se svými rodinami a odpočiňte si.“ Atmosféra byla ryze vánoční, a to nejen díky stromečku, který bude vestibul zdobit po celý měsíc.

Provoz v AGEL Hornické poliklinice se nezastaví ani v závěru roku. Pacientům budou k dispozici vždy dvě ordinace praktických lékařů a v provozu bude také oddělení klinické biochemie. Konkrétní informace budou vyvěšeny na internetových stránkách hornickapoliklinika.agel.cz.