Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Napsali jste nám

Poděkování personálu interní ambulance

6.4.2017

Dobrý den,

dne 20.3.2017 jsem navštívila Vaši Hornickou polikliniku v Ostravě- interní ambulanci a byla jsem velmi překvapená sestřičkou p.Danuši Orzadalovou  nejen jejím milým přístupem, vstříctnoctí, ochotou  ale i profesionalitou, s kterou k pacientovi  přistupovala a zároveň podrobně vysvětlila vše k mé spokojenosti.  Ještě jednou bych chtěla  poděkovat touto cestou sestřičce  paní Danuši Orzadalové a zároveň jí popřát mnoho takových spokojených pacientů jako jsem byla i já a také mnoho štěstí v pracovním i osobním životě.

S pozdravem Vaše pacientka

J.V., Ostrava

Poděkování oddělení rehabilitace

17.3.2017

Dobrý den, chci poděkovat ve jméně mé maminky, u které u vás probíhá rehabilitace. Oceňujeme péči pana Jana Guřana, kterého si maminka velice chválí za jeho ochotu, péči a starostlivost. Tímto Vám děkuji a prosím o pozdravení pana Guřana a zároveň i mé poděkování za přístup k mé mamince.

Přeji spoustu dalších úspěchu a děkuji
O. B., Ostrava

Poděkování sestřičce rehabilitačního oddělení

15.2.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat sestřičce Chvílové na rehabilitačním oddělení Hornické polikliniky. Objednávala jsem manžela na zátěžový test a i když se p. Chvílová snažila zajistit i termín zátěžového testu na stejnou dobu, jako vyšetření u lékařky, volný termín nenašla. Přesto se o to ještě pokusila i v den, kdy jsme k paní doktorce přišli a nakonec se jí podařilo najít volné místo u fyzioterapeuta pana Bc. Guřana.

Protože je manžel na invalidním vozíku, velice jsem tento přístup ocenila.

Děkuji tedy ještě jednou jak sestřičce Chvílové tak i Bc. Guřanovi za velmi profesionální a hlavně lidský přístup.

D. D.