Mezinárodní den sester jsme oslavili zmrzlinou

13.5.2022

12. května jsme na AGEL Hornické poliklinice oslavili Mezinárodní den sester. Pro všechny naše kolegyně a kolegy jsme proto připravili malou pozornost. V tomto vyloženě letním počasí je čekal na parkovišti speciální zmrzlinový stánek, kde se naši zdravotníci a ostatní zaměstnanci polikliniky mohli osvěžit pořádnou porcí zmrzliny či kávou se zmrzlinou.

Jedná se již o tradiční akci, která se koná u nás už po čtvrté a vždy má velký úspěch. Děkujeme všem sestřičkám za jejich skvělou práci!