Mezinárodní den žen na AGEL Hornické poliklinice v Ostravě

8.3.2021

Na svátek žen nezapomnělo vedení AGEL Hornické polikliniky a osobně poděkovalo všem ženám nádhernou růží.„Vážíme si žen, které s nesmírným nasazením zvládají pracovní a osobní povinnosti. Navíc pandemická doba klade vysoké nároky na ženy v důsledku uzavření škol. Víme, že minulý rok byl pro všechny velmi obtížný, a přesto se naše ženy usmívají na pacienty, jsou laskavé a profesionálky. Našim ženám polikliniky přejeme pevné zdraví, osobní i pracovní pohodu a také čas na sebe,“vyjádřil jednatel Bc. Josef Grochol.